İndirim!

FAMILY Co. 5 Lİ DOLAP DÜZENLEYİCİ ASKI 5 KIYAFET = 1 ASKI

99.90189.90

Temizle
Stok kodu: Yok Kategoriler: ,

Family Co. 5 li Dolap Düzenleyici

5’li Dolap Düzenleyici Askı

Dolap düzenlemelerinde yer tasarrufu sağlamak adına kullanıcıların başvurduğu çeşitli katlama ve düzenleme yöntemleri, yeni nesil ürün tasarımları sayesinde geride kalmıştır. Zahmetsiz şekilde tüm kıyafetlerin askı kullanılarak kırışmadan muhafaza edilmesi için tasarlanan dolap düzenleyici askılar, hem dolapların kullanım alanında %80’e varan yer tasarrufu sağlamakta, hem de kıyafetlerin katlama izi olmadan saklanmasına imkan vermektedir. Ev tipi kullanıma hizmet etmesinin yanı sıra, düzenleyici askılar seyahat ve tatil bavullarının düzenlenmesi, muhafaza edilmesi gereken özel elbiselerin tek seferde hurçlanması, kombin tasarımlarının tek askıda yapılabilmesi gibi özellikleriyle de birden fazla ihtiyacı karşılayabilmektedir.

Standart tekil askı modelleri, kendi hacimleri sebebiyle sınırlı kullanım ve sıkışıklığa sebep olmaktadır. Çok daha fazla kıyafeti askılı şekilde dolapta saklayabilmek mümkün olduğu halde, tekil askıların kendi hacminden dolayı duyduğu alan kullanımı, dolaplarda işlevselliğin kaybolmasına ve kullanıcıların elbiselerini katlamak zorunda kalmasına yol açmaktadır. Ancak yeni nesil ürün tasarım modeliyle geliştirilen, 5’li dolap düzenleyici askılar ile, tek askılık yer kaplayarak, 5 askıya asılacak kadar kıyafeti dolaplara dizmek mümkündür. Familyco 5’li dolap düzenleyici askı kullanımının sağladığı avantajlar şunlardır:

 • Tek askılık yer kaplayarak 5 kıyafeti düzenli şekilde dolaplara yerleştirebilme olanağı
 • Dolap düzenleme işlemlerinde belirli kıyafetleri kategorize edebilme imkanı
 • Valiz yerleştirmelerinde alanı verimli kullanma imkanı
 • Muhafaza hurçları veya gamboç kullanımında birden fazla kıyafeti koruyabilme
 • Özel üretim sünger kaplama yapısı sayesinde kayma ve çizme sorunu yaşanmadan kullanım
 • Kullanılmadığı zamanlarda kolaylıkla sökülebilen ve kurulumu kolay tasarım
 • Paslanmaz çelik iskelet ve kaliteli üretim özelliği sayesinde uzun ömürlü kullanım

5’li dolap düzenleyici askı modellerinin opsiyonel kullanımı sıralı şekilde alt alta zincirlenen askılar sayesinde gerçekleşmektedir. Başlangıçta standart kancalı bir askıya ek olarak yerleştirilen dört askının alt alta dizilen örüntüsü sayesinde, askılara yerleştirilen kıyafetler her seferinde kendine ait bir askıya asılır ve dolapta ekstra bir alana ihtiyaç kalmaz. Bu sayede yalnızca başlangıç askısını kancasıyla dolaba astığınızda aynı anda 5 kıyafeti de askılarıyla birlikte yerleştirmek mümkün hale gelir. Bu tip askı modellerinin sağladığı en büyük avantajlar bir diğeri kombin avantajıdır. Yani bir arada kullanılmak istenen kıyafetleri her seferinde arayıp bulmak yerine, yerleştirme esnasında bir arada dizerek; kullanmak istenildiğinde tek askına hepsine ulaşmak mümkündür.

Family Co. 5 li Dolap Düzenleyici

Family Co. 5 li Dolap Düzenleyici

 • 5 i 1 arada tasarım : 5 kat olarak tasarlanmış olan bu elbise askısı sadece bir askılık yer kaplamaktadır.
 • Family Co. 5 li dolap düzenleyici askı çok az yer kapladığı gibi kullanılmadığı zaman da kolayca sökülebilir.
 • Her iki tarafı da elbise asmak için kullanılabilir.
 • Seyahatler de valizinizde çok yer kaplamaz, tatiliniz boyunca elbiselerinizi düzenli bir şekilde dolabınıza, kapı arkasına veya herhangi bir yere rahatça asabilirsiniz.
 • Omuz kısımlarında bulunan dayanıklı EVA süngerler yardımı ile elbiseleriniz askı üzerinde kaymaz. Elbiselerinizi dik tutar ve çizmez.
 • Askı paslanmaz çelikten olup uzun ömürlüdür.
 • Ceket, kazak, gömlek, t-shirt, mont gibi tüm kıyafetlerinizi asabileceğiniz bu askı sistemi yatak odası, banyo, gardırop, kapı arkası gibi evin her yerinde kullanıma uygundur.
 • Paket içeriği : 1 adet ana askı + 5 adet EVA sünger kaplı metal elbise askısı
 • Diğer dolap düzenleyiciler için tıklayınız.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“FAMILY Co. 5 Lİ DOLAP DÜZENLEYİCİ ASKI 5 KIYAFET = 1 ASKI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Hemen Arayın