YENi! %20'a Varan İndirimler * İlk Alışverişe özel 10 TL Hoşgeldin Kuponu - HSGL10.

Boy Uzatıcı

Boy Uzatıcı

Yükseklik artırıcı boy uzatıcı tabanlıklar ile kısa boylarından rahatsız olanlar hayatlarını daha kolay hale getirebilir. İnsan biyolojisine dair yapılabilecekfazla bir şey yoktur. Ancak boy uzatıcı aparatlar ile boyunuzu anında ve zahmetsizce artırabilirsiniz. Dahası bunun için çok fazla harcama yapmanıza da gerek yoktur. İhtiyacınız olan şey boyunuzu artıran özel bir tabanlık kullanmaktır.

Basit Kullanım, Anında Sonuç

Boy uzatıcıları ayakkabınızın içine yerleştirirsiniz ve derhal birkaç santimetre daha uzun olursunuz. Piyasada birçok iyi seçenek var ve Family Co. olarak müşterilerimize en iyi ve en kullanışlı boy uzatıcıları sunuyoruz. Kalitesiz boy uzatıcılar biraz sert hissettirebilir, yoğunluğunu çok hızlı kaybedebilir veya nefes alabilirliği iyi olmayabilir. Ayrıca çok kolay çatlar veya yarılırlar.

Yalnızca Kaliteli Boy Uzatıcılar

  • Sunduğumuz kaliteli boy uzatıcılar konforludur, yoğunluklarını uzun süre korur, ve nefes alabilirlikleri oldukça iyidir.
  • Ayrıca çok kolay çatlamaz veya yarılmazlar. Boy uzatıcı tabanlıklarımız dengenizi, rahatlığınızı veya duruşunuzu etkilemez.
  • Toplantıda, düğünde, sporda ve diğer birçok etkinlikte kullanmaya uygundur.

Ergonomik Tasarım

Boy uzatıcılarımız hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Yorgunluğu ve rahatsızlığı en aza indirecek şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır ve hijyenik bir yapıya sahiptir. Bu da ayakkabının içini sağlıklı tutar ve bakteri, mikrop ve diğer zararlılardan korur. Dahası, iyi hava sirkülasyonu sayesinde kokuyu teşvik etmez.

Filter
sepetinize eklendi.:
Ödeme

Merhaba

Yardıma'mı ihtiyacınız var?

Buradan destek alabilirsiniz