fbpx

FAMILY Co.Kedi Köpek Saç Kıl Tüy Toplayıcı Rulo

(1 müşteri incelemesi)

37.9067.90

Temizle
Stok kodu: SSS00499 Kategoriler: Etiketler: , , , , ,
  • Family tüy toplayıcı rulo ve yedeğini birlikte alın kazançlı çıkın!!

Toz, kir, tüy bırakmayan ve evcil hayvan tüylerini gideren mükemmel Family tüy toplayıcı rulo. Ekstra yapışkan ve kolayca çıkarılabilir tabakalar size zaman ve enerji tasarrufu sağlayacaktır. Aynı noktayı tekrar tekrar silmeyi unutun. En hassas şeylerinizden bile anında kir ve tüyleri toplayın. Tabakaları  değiştirmek hiç bu kadar zahmetsiz olmamıştır.

Hafif gövdeye sahip olan bu tüy toplayıcı rulo silindirleri, çantanıza veya arabanızın torpido gözüne kolayca sığar. Özellikle ofiste, iş toplantılarında veya seyahat ederken kıyafetlerinizde tüy bırakmayın. Geliştirilmiş ergonomik tasarımlı tutma kolları, zahmetsiz 360 ° ileri geri dönüş sayesinde temizliği kolaylaştırır.

Bu tüy ruloları evinizde, arabanızda ve ofisinizde mükemmel bir yardımcı olarak sizlere hizmet verecektir. Perdeden araba koltuğuna, elbiselerinizden yatak çarşafınıza, yastığınıza kadar her şeyi kolayca tüylerden arındırabilir. Tüm yüzeyler, giysiler, mobilyalar, kanepeler, halılar, çarşaflar vb. için son derece etkilidir. Evcil hayvanınızın tüyleri, her gün fırçalasanız bile mutlaka her yere dağılacaktır. Family tüy toplayıcı rulo ile bu durum ile başa çıkmak artık son derece kolay olacaktır!

Hiç pişman olmayacağınız bir ZORUNLU temizleme aracıdır. Ekstra yapışkan tüy bırakmayan rulolarımız, elektrikli süpürgenin asla ulaşamayacağı küçük alanlardan herhangi bir kırığı veya kiri toplamaya yardımcı olabilir.

  • Kolay kullanım:
  1. Her sayfa temiz bir şekilde çıkar ve karışıklık olmadan gider. Her tabakadaki yapışkan malzeme çevre dostu olarak üretilmiştir ve inatçı şeylerin çoğunu almak için ekstra yapışkanlığa sahiptir.
  2. Taşınabilir ve hafif gövdeye sahip olan bu tüy rulosu, profesyonel kıyafetlerinizi tüy bırakmadan temizler. Önemli müşterilerle veya iş ortaklarıyla toplantı yaparken, toz, tüy veya saçla kaplı olmadan prezantabl görünmek istersiniz, Family tüy rulosu ile kendinizi güvene alın.
  3. Family tüy toplayıcı rulo ile evinizdeki evcil hayvanlarınızın tüylerini yataktan, perdeden, yastıktan ve aklınıza gelecek heryerden rahatça temizleyin.
  4. Family tüy toplayıcı rulo ile evinizdeki evcil hayvanlarınızın tüylerini yataktan, perdeden, yastıktan ve aklınıza gelecek heryerden rahatça temizleyin.
  5. Family tüy toplayıcı rulo ile evinizdeki evcil hayvanlarınızın tüylerini yataktan, perdeden, yastıktan ve aklınıza gelecek heryerden rahatça temizleyin.

Tek rulo almak için buraya sadece yedek almak içinse buraya tıklayın.

Ürün ile ilgili vidoyu buradan izleyebilirsiniz.

FAMILY Co.Kedi Köpek Saç Kıl Tüy Toplayıcı Rulo için 1 inceleme

  1. Family Co.

    Bu alanı kullanarak bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Hemen Arayın