fbpx

Family Kedi Köpek Tüy Toplama Fırça Seti + Seyahat Boyu

(1 müşteri incelemesi)

59.45

Temizle
Stok kodu: SSS0042 Kategoriler: Etiketler: , , , ,

Taşınabilir tüy toplayıcı: Kullanımı ve temizlemesi son derece kolay olan bu kedi köpek tüy toplama fırça seti ile evinizde mobilya ve giysilerinizi, arabanızda koltuklarınızı rahatça temizleyebilirsiniz. Seyahat boyunu ise çantanızda, arabanızın torpido gözünde veya valizinizde rahatça taşıyabilirsiniz.
Güçlü kendi kendini temizleme: Bu kedi köpek tüy toplama fırça seti, kendi kendini temizleyen tabanı ile temizlenmesi son derece kolaydır. Fırçayı tabana daldırın ve dışarı çekin. Fırça çubuğundaki tüyleri hızla çıkarır ve tekrar temiz bir fırça elde etmiş olursunuz. Ayrıca kullanımı çok kolaydır ve etkilidir, evcil hayvan tüylerini kolayca temizlemek için fırça yüzeyini yukardan aşağıya doğru yüzeyde kaydırın.
Çift Taraflı Tasarım: Çift taraflı evcil hayvan tüylerini toplayıcı fırça, kıyafet ve mobilyalarınıza zarar vermeden evcil hayvan tüylerini etkili bir şekilde ve tek taraflı fırçanın iki katı kadar hızlı bir şekilde temizler. Kolay kullanımı ile tüylerin toplanmasını zahmetsiz bir deneyim haline getirir. Sadece fırçayı yukarıdan aşağıya doğru kaydırın ve işiniz bitti!
Güncellenmiş tüy toplayıcı fırça: Benzersiz yapıştırma teknolojisi sapı güçlendirir. Bu yüzden sapın düşmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Kıyafetlerinizi, halılarınızı, çarşaflarınızı, kanepelerinizi, yastıklarınızı, araba koltuklarınızı ve mobilyalarınızı bu fırça yardımı ile tüylerden temizleyin.
Fırça için herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirmekten çekinmeyin. Mesajınız 15 dakika içinde cevaplandırılacaktır. Sizlere iyi ürün ve hizmet sözü veriyoruz.

Ürünün kullanımı ile ilgili videoyu buradan seyredebilirsiniz.

Diğer tüy toplayıcılarımızı buradan görebilirsiniz.

Family Kedi Köpek Tüy Toplama Fırça Seti + Seyahat Boyu için 1 inceleme

  1. Family Co.

    Bu alanı kullanarak bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Hemen Arayın