fbpx

Family Kullanıcı Dostu Dolap Çekmece Kilidi

(1 müşteri incelemesi)

52.4582.45

Temizle

FAMILY Co. kullanıcı dostu dolap çekmece kilidi çocuklarınızı zararlı ürünlerden ve tehlikelerden uzak tutmak için tasarlanmış, kullanımı ve uygulaması kolay ürünlerdir.

En iyi çocuk çekmece kilidi : Bu ürünün bebeklerin ve çocukların çekme ve çekişlerine dayanabileceği ve çekmecelerinizi ve dolap kapaklarınızı kapalı tuttuğu kanıtlanmıştır!

Güvenli tasarım : Diğer dolap, çekmece kilitlerinden farklı olarak, bu ürün ev dolapları, mutfak çekmeceleri, buzdolabı, mikrodalga fırın, tuvalet, çöp kutusu üzerinde çalışabilen ve bebeğin beladan veya gereksiz zararlardan uzak durmasını sağlayan ayarlanabilir esnek bir kayışla üretilmiştir.

Ürünle ilgili videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Dayanıklılık : Bu kilitlerin yüksek kaliteli ABS malzemeleri ve paslanmaz çelik yaylarıyla kırılmasından asla endişelenmeyin. Bu çekmece kilidi, dolabınızı veya çekmecenizi her gün rutin olarak açıp kapatsanız bile etkinliğini veya gücünü kaybetmez!

Basit kurulum : Çocuklara yönelik dolap kilitlerinin takılması hiç bu kadar kolay olmamıştı! Yapıştıracağınız yeri kuru bir bezle güzelce silin. Yapışkan koruyucuyu soyun ve mandallama kısmını kabin kapısının üzerine yapıştırın. Yapıştırdıktan sonra üzerine 20 saniye basılı tutun. İlk 24 saat zorlamayın. Hiçbir el aleti gerektirmez

Çocuklarınızı koruyun : Kurulumu kolay çocuk kilitlerimizle çocuğunuzu zararlı temizlik ürünleri, çatal bıçak takımı ve diğer tehlikeli maddelerden uzak tutun.

Çocuklarınız büyüyüp artık kilide ihtiyacınız kalmadığı zaman söküm işlemide son derece basit. Fön makinası veya diş ipiyle kolayca sökebilirsiniz. Buradan ilgili vidoyu seyredebilirsiniz.

 

Family Kullanıcı Dostu Dolap Çekmece Kilidi için 1 inceleme

  1. Family Co.

    Bu alanı kullanarak bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Hemen Arayın