Family Kullanıcı Dostu Dolap Çekmece Kilidi

52.4582.45

Temizle

Family Kullanıcı Dostu Dolap Çekmece Kilidi

FAMILY Co.’nun kullanıcı dostu dolap çekmece kilidi, çocuklarınızı zararlı eşyalardan ve tehlikelerden uzak tutmak için tasarlanmıştır. Bu çekmece kilidinin kullanımı ve uygulaması kolaydır. Süper yapışkan 3M bantlar sayesinde istediğiniz herhangi bir yüzeye güçlüce yapışır ve çocuklar tarafından çıkarması zordur.

Güvenli Tasarım

Bu ürün bebeklerin ve çocukların çekişlerine dayanabilecek kadar güçlüdür ve çekmecelerinizi ve dolap kapaklarınızı kapalı tuttuğu kanıtlanmıştır. Yetişkinler tarafından kullanımı kolay ancak bebekler ve evcil hayvanlar tarafından anlaşılması zor bir tasarımı vardır. Güvenlik kilidi sayesinde küçüğünüzü bir elinizde taşırken aynı anda gizli düğmesine basarak kilitlemek veya kilidi açmak mümkündür.

Geniş Kullanım Alanı

  • Diğer dolap, çekmece kilitlerinden farklı olarak, bu ürün ev dolapları, mutfak çekmeceleri, buzdolabı, mikrodalga fırın, tuvalet, çöp kutusu üzerinde kullanılabilir.
  • Bebeğinizin tehlikeden uzak durmasını sağlayan ayarlanabilir esnek kayışı bulunmaktadır.
  • Ürünle ilgili videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Dayanıklılık

Yüksek kaliteli ABS malzeme ve paslanmaz çelik yaylarıyla asla kırılmaz. Her gün dolabınızı veya çekmecenizi rutin olarak açıp kapatsanız dahi bu çekmece kilidi özelliğini veya gücünü kaybetmez. Kurulumu kolay çocuk kilitlerimizle çocuğunuzu zararlı temizlik ürünleri, çatal bıçak takımı ve diğer tehlikeli maddelerden uzak tutabilirsiniz.

Nasıl Kurulur?

Çocuklara yönelik bu dolap kilitlerinin takılması oldukça kolaydır. Kurulum hiçbir el aleti gerektirmez

  • Önce yapıştıracağınız yeri kuru bir bezle silin.
  • Yapışkan koruyucuyu soyun ve mandallama kısmını kabin kapısının üzerine yapıştırın.
  • Yapıştırdıktan sonra üzerine 20 saniye basılı tutun. İlk 24 saat zorlamayın.

Nasıl Sökülür?

Çocuklarınız büyüyüp artık güvenlik kilidine ihtiyacınız kalmadığı zaman söküm işlemi son derece basittir. Fön makinası veya diş ipiyle kilidi kolayca sökebilirsiniz. Buradan ilgili videoyu seyredebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Family Kullanıcı Dostu Dolap Çekmece Kilidi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Hemen Arayın