fbpx

Family Kullanıcı Dostu Dolap Çekmece Kilidi

(1 müşteri incelemesi)

39.9082.90

Temizle
Stok kodu: 0014 Kategoriler: Etiketler: , , ,

Kurulumu Kolay: Delme, ölçüm gerekmez, alet veya vida gerekmez, bu yapışkanlı çocuk güvenlik dolap kilidi mutfak dolabı kapılarına veya çekmecelerine kolayca monte edilebilir, ahşap, cam, mermer ve daha fazla malzeme ile kolayca uyum sağlar.

Kolay Kullanım: Gizli düğmeye basarak kolayca yetişkinler tarafından açılabilir. Yeni yürümeye başlayan çocuklar tarafından anlaşılamaz. Dayanıklı ve aşağı çekilmesi kolay değildir.

Küçük Boy ve Basit Tasarım: Dolap kilidi küçük ve basittir, eşyalarınıza zarar verip vermeyeceği veya nasıl çıkarılacağı konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Güvenli Malzeme: Çevre dostu ABS malzeme ve güçlü 3M yapıştırıcı ile, bu bebek kilidi, çekmeceleri açmaya çalışırken çocuklarınızı korumak için pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.

Herhangi bir düz yüzeyde çalışan bu sağlam kilitler, dolapları, çekmeceleri, dolabı ve diğer küçük depolama kapılarını kapalı ve kilitli tutmak için idealdir.

Bu çocuk emniyetli dolap kilitleri diğer kilitlerimiz gibi için, kilitleri açmak / kapatmak için ekstra anahtar gerekmez. Anahtarları kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu ürünü siz ve çocuğunuz düşünülerek tasarlanmıştır.

Bu çocuk dolabı ve çekmece kilitlerinin montajı inanılmaz derecede kolaydır, her iki tarafta ekstra güçlü yapışkanlı 3m bant ile birlikte gelirler. Bandı sıyırın ve pürüzsüz, temiz bir dolap yüzeyine sıkıca bastırın.

Ürünle ilgili videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Çocuğunuz büyüdüğünde ve bu kilitlere ihtiyacınız kalmadığında fön makinası ya da diş ipi ile yerinden rahatça sökebilirsiniz. Buradan ilgili videoyu seyredebilirsiniz.

Family Kullanıcı Dostu Dolap Çekmece Kilidi için 1 inceleme

  1. Family Co.

    Bu alanı kullanarak bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Hemen Arayın