Family Kullanıcı Dostu Dolap Çekmece Kilidi

49.9074.90

Temizle

Family Kullanıcı Dostu Dolap Çekmece Kilidi

Kullanıcı dostu dolap çekmece kilidi bebek güvenlik kilidi olarak işlev görür ve üst düzey ABS + PP kalite malzemeden imal edilmiştir. Beyaz renkli Family kullanıcı dostu dolap çekmece kilidi buzdolapları, dolaplar, çekmeceler, dolap, klozet kilidi, vb. noktalarda kullanmaya tümüyle uygundur. Özellikleri arasında güvenli olması, pratikliği, dayanıklılığı, kolay kurulumu, iyi esneklik ve yapışkanlık sunması gelir.

Önemli Noktalar

  • Ürünün boyutu 20 cm x 5 cm’dir ve kompaktır.
  • Bu kullanıcı dostu dolap çekmece kilidi buzdolaplarında, dolap kapılarında ve çekmecelerde, tuvaletlerde çöp kovasında ve diğer benzer yerlerde rahatlıkla kullanılabilir.
  • Bebeğin ilgili alanın içindeki eşyaları açmasını, yemesini veya karıştırmasını önlemenizi sağlar.
  • Kullanılan yüzeyde delik açmaya gerek yoktur; çift taraflı yapışkan etiketi sayesinde kolay, rahat ve güvenli kullanım sağlar.
  • Çocuklar klozet kapağı veya dolaplarla oynadığında bu kullanıcı dostu klozet kilidi parmaklarını incitmelerini önler.

Kullanımı Kolaydır

Çoklu kullanım özelliği sayesinde dolaplarınızı, çekmecelerinizi, cihazlarınızı, tuvaletlerinizi, çöp kutularınızı, pencerelerinizi, evcil hayvan gıda kaplarınızı ve daha fazlasını güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz. Mandallama sistemi ile kolay yetişkin erişimi sunan bu kullanıcı dostu klozet kilidi tek elle kolayca açılır ve kilitlenir. Bununla beraber en inatçı bebeği dahi tehlikeden uzak tutar. Parmağınızı basitçe bastırarak kapanır. Küçüklerinizi evinizdeki tüm tehlikelerden uzak tutun.

Ürünle ilgili videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Kolay Montaj

Ultra güçlü 3M yapıştırıcı ile dakikalar içinde montaj sunar. Evinizde çocuklarınızın güvenliğini birkaç dakika içinde alet veya hasar olmadan sağlayın. Ev dekorunuza uyacak çekici renk tasarımıyla gelir. 3M yapıştırıcı yıllar boyunca güvenli şekilde yerinde kalır ve hasar görmeden çıkarılır. Müstakil veya kiralık daireler için mükemmeldir. 3M yapıştırıcı 25 kg’a kadar tutuşa dayanır. İlk olarak, mobilyalarınız için mükemmel kayış uzunluğunu ayarlayın. İkinci olarak, kilitleme mandalını yerine sabitleyin. Mobilyalarınızda iz bırakmadan kolayca çıkarılır.

  • Söküm sırasında sadece saç kurutma makinesi veya diş ipi kullanın.
  • Kayış farklı mobilya boyutlarına göre mobilyalarınıza uyacak şekilde mükemmel uzunluğa ayarlanabiliyor.
  • İnsanlar ve hayvanlar için %100 güvenli malzemelere sahiptir.
  • Keskin kenarları yoktur ve pürüzsüz yüzeyi bebeğin parmaklarına zarar vermez. Bebeğiniz için iyi bir seçimdir.

Ürünü sökmek için detaylı bilgiyi bu videoda bulabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Family Kullanıcı Dostu Dolap Çekmece Kilidi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Hemen Arayın