Family Co 7 Parça Bavul Dolap Çekmece Düzenleyici 2021

199.00

Temizle

Family Co 7 Parça Bavul Dolap Çekmece

Büyük Kapasite: Kısa veya uzun süreli seyahat ihtiyacınızı karşılamak için 7 Farklı Boyutta Bavul, Dolap, Çekmece Düzenleyici. Eşyalarınızın kaybolmasını önleyin ve bavulunuzda, sırt çantanızda, spor çantanızda veya el çantanızdaki depolama alanını maksimum düzeye çıkarın (% 30 daha fazla alan kazanın) . Seyahat öğelerinizi temiz, derli toplu ve düzenli tutun .

Yolculuğunuzun Keyfini Çıkarın: Hafif seyahat bavul düzenleyiciler her şeyi düzenli ve temiz tutar. Bu düzenleyicilerin görünür ağı sayesinde, eşyaların sınıflandırılmasını sağlayarak güvenlik kontrollerinde daha hızlı ilerlemenizi sağlar.

Kolay Saklama ve Paketleme: Bu bagaj düzenleyiciler yalnızca seyahat için değil, aynı zamanda ev içi depolama veya günlük kullanım için de idealdir. Kullanılmadığında en küçük torbaya veya fermuarlı düzenleyicinin içine katlanıp kaldırılabilir. Yırtılma direnci, su geçirmezlik ve kir tutmaya dayanıklı performans malzemesiyle, bugüne kadar sahip olduğunuz dayanıklı ve şık bagaj düzenleyicileridir. Elle yıkayın ve ardından havayla kurutun.

Özellikleri: Yüksek kalitede suya dayanıklı malzeme:Esnek ve pürüzsüz. Nefes alabilen fileli düzenleyiciler Ağır yük tipi çift fermuarlı. Katlanabilir depolama, yerden tasarruf edin. Doğum sonrası hastane çıkışlarında eşya düzenlemeleri için idealdir. Çeyiz sandığı düzenleyici

Ürün Ölçüleri:

  • Büyük Fileli Çanta : 40x30x12 cm
  • Orta Fileli Çanta : 30x25x10 cm
  • Küçük Fileli Çanta : 30x20x10 cm
  • Büyük Zarf : 35×28 cm
  • Orta Zarf : 26×26 cm
  • Küçük Zarf : 26×18 cm
  • Ayakkabı Çantası : 40×22 cm

Diğer modellerimiz için tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Family Co 7 Parça Bavul Dolap Çekmece Düzenleyici 2021” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Hemen Arayın