YENi! %20'a Varan İndirimler * İlk Alışverişe özel 10 TL Hoşgeldin Kuponu - HSGL10.

Çocuk Güvenlik

Çocuk Güvenlik

Eğer çocuk sahibiyseniz, potansiyel kazaları önlemek için hazırlıklı olmak her zaman önemlidir. Montajı ve kullanımı basit olan ve aynı zamanda evin her noktasına uyum sağlayabilen çocuk güvenlik kitlerimiz tam olarak bu amaca hizmet ediyor. Tüm çocuk güvenlik ürünlerimiz son derece pratik, kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Web sitemizde çocuklar için özel olarak tasarlanmış birbirinden farklı dolap kilitleri, çekmece kilitleri ve klozet kilitleri bulacaksınız. Güvenlik odaklı üretilen bu kilitler çeşitli kullanım alanlarına göre birbirinden ayrılıyor.

Çocuklar İçin Güvenlik Kilitleri

Çekmeceleri, buzdolaplarını ve kapıları kilitlemek için bu çok mandallı güvenlik ekipmanlarından yararlanabilirsiniz. Küçük çocuklar için merak uyandıran açılır kapıları ve benzer noktaları güvende tutmak için birebirdir. Bu kilitleri, kilitlemek istediğiniz kapının veya çekmecenin kenarına sabitlemeniz yeterlidir.

  • Çoklu mandallı yapı, çocuğunuzun buzdolabı veya derin dondurucuyu açmasını önlemenin kolay bir yolunu sunar.
  • Hem düz hem de düz olmayan tabanlara tutturulması kolaydır.
  • Vidalarla sabitlenmesine ihtiyaç yoktur.
  • Çocuğunuzun çekmecelerdeki ve dolaplardaki istenmeyen içeriklere ulaşmasını engellemek için hızlı ve pratik bir çözümdür.
  • Tüm kilitlerimiz ABS malzeme ve endüstriyel 3M yapıştırıcılara sahiptir.

Kullanımı

Dolap, kapı, çekmece ve klozet kilitlerimiz ile çocuğunuz dolapların veya çekmecelerin içerisindekileri keşfetmek istediğinde bu girişimleri durdurabilirsiniz. Bununla birlikte yetişkinler tarafından açılması son derece kolaydır – tek yapmanız gereken mandalı hafifçe bastırmaktır.

Yerleştirileceği yüzeyde herhangi bir delme işlemi veya vidalama yapılması gerekmez. Desteklenen yüzeyler arasında ahşap, cam, mermer ve benzeri yapı malzemeleri var. Kilitler açılmak istendiğinde üzerlerindeki gizli düğmeye basılması yeterlidir. Yeni yürümeye başlayan bebeklerce keşfedilmeyen bir düğmedir. Dayanıklı olduğundan bebeklerce yerinden çıkarılamaz.

  • Kilitlerin yüzeyleri pürüzsüz olduğundan çocuklar için tehlike arz etmez; bebeğinizin parmaklarına zarar vermez.
  • Kurulumun ilk aşamasında yapışkan yüzeye 20 saniye kadar bastırılması yeterlidir.
  • Kilitleri yerinden çıkarmak istediğinizde ise diş ipi veya fön makinesi kullanabilirsiniz.
  • Çıkarma işlemi mobilyalarınıza zarar vermez.
  • Tüm kilitlerimiz insanların yanı sıra evcil hayvanlar için de %100 güvenlidir.
Filter
sepetinize eklendi.:
Ödeme

Merhaba

Yardıma'mı ihtiyacınız var?

Buradan destek alabilirsiniz