YENi! %20'a Varan İndirimler * İlk Alışverişe özel 10 TL Hoşgeldin Kuponu - HSGL10.

Tüy Rulosu

Tüy Rulosu

Family Co.’da Ev & Yaşam kategorisi altında birbirinden kullanışlı, çeşitli ev ürünlerine yer veriyoruz. Pratik ihtiyaçlar için pratik çözümler sunan tüy rulosu ürünlerimizi bu kategori altında bulacaksınız. Tüy toplayıcı rulo ve evcil hayvanlar için tüy fırça setleri bu kategorinin en çok aranan ürünleri arasındadır. Fırçalar ekstra yapışkan özellikteler ve kolayca çıkarılabilen aksesuarlara sahipler.

Tüy Toplama Ürünleri

Tüy toplama ürünlerimiz rulo ve fırça olmak üzere iki çeşitte geliyor. Rulo fırçalar kullanımda daha az efor gerektirir ve 360 derece hareket başlığı sayesinde her yüzeye kolayca uyum sağlar. Aynı zamanda pratik boyutlarda olması seyahat ederken aracınızın torpido gözünde dahi kolaylıkla saklamanıza izin verir. Kedi ve köpek gibi evcil hayvanlar tüyleri yalnızca evinizde değil aracınızda da bir problem olmaktan çıkar.

Diğer tarafından fırçalı tüy toplama setimiz de bulunuyor. Tüm tüy toplama aletlerimiz seyahatlerde taşınmaya uygundur. Benzer durum fırça versiyonlar için de geçerli. Kullanımı son derece kolay olan bu fırçalar Ev & Yaşam kategorimize ekstra pratiklik kazandırıyor. Fırçanın tabanı kendi kendini temizler ve çift taraflı olması kıyafet ve mobilyalarınıza zarar gelmesine engel olur.

Hızlı ve Güvenilir Kargolar

  • Family Co.’da Ev & Yaşam kategorisinde satışa sunulan tüm ürünlerde hızlı ve güvenilir kargolama sağlıyoruz.
  • Hafta içi saat 15:30’a kadar ve Cumartesi saat 11:00’e kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo hizmetimiz bulunmaktadır.
  • Kargo bilgileri ise e-posta ile tarafınıza gönderilir.
  • Son derece titiz paketleme politikamız ile kargolarda herhangi bir sorun yaşamazsınız.
Filter
sepetinize eklendi.:
Ödeme

Merhaba

Yardıma'mı ihtiyacınız var?

Buradan destek alabilirsiniz