YENi! %20'a Varan İndirimler * İlk Alışverişe özel 10 TL Hoşgeldin Kuponu - HSGL10.

Klozet Kilidi

Kullanışlı Klozet Kilidi

  • Bebeğinizin güvenliğini ve sağlığını sağlayın: Bu klozet kilidi meraklı küçüklerinizin klozet kapağını açmasını, tuvalete bir şeyler atmasını ve ellerini tehlikeli mikrop ve bakterilere bulaştırmasını engeller.
  • Temiz, sağlıklı bir evcil hayvan: Tuvalet kapağı güvenlik kilidi, evde değilken evcil hayvanınızı kirli tuvalet suyundan uzak tutar. Sorunları çözmeye ve daha iyi hayatlar yaşamaya yardımcı olun.
  • Kurulumu Kolay: Çocuklara dayanıklı klozet kilidimizin kurulumu çok kolaydır. Dayanıklı, en kaliteli tuvalet kilidimizi takmak için hiçbir alet, vida veya delme işlemi gerekmez. Yapmanız gereken tek şey filmi çıkarmak ve 3M çıkartması arkada olduğundan tuvalet kilitlerini yapıştırmaktır.
  • Mükemmel Tasarım: Bu tuvalet çocuk kilidi, kilide ihtiyaç duyulmadığında ya da evinizde konuklarınız sizi ziyaret ederken kolayca etkinleştirilebilir ve ayrıca kolayca devre dışı bırakılabilir. Ayrıca çoğu standart tuvalete uyan evrensel bir tasarıma sahiptir.
  • Kaliteli ABS malzemesi: Piyasadaki benzer birçok ürünle karşılaştırıldığında, çocuklara karşı dayanıklı güvenlik kilitlerimiz daha fazla esneklik ve daha fazla dayanıklılık sağlayan yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır.

Klozet kilitlerimiz tek elle hijyenik ve rahat kullanım sağlar. Döndürme açıklığını itin ve kapatmak için düğmeye basın. Klozet kilidi açıkken klozet kapağı açık kalabilir ve klozet tamamen işlevseldir. Alet montajı olmadan çoğu tuvalete uyar ve ailedeki çocuklar için güvenlik sağlar. Artık bir bebek tuvalet kilidine ihtiyacınız kalmadığında onu kaldırabilirsiniz.

Küçük çocuklar çok aktif ve meraklıdırlar, genellikle kendilerini büyük tehlikelere maruz bırakırlar ve bunlardan biri klozete düşmektir. Bu çocuklara dayanıklı klozet mandalları ile tüm riskleri ortadan kaldırmanın ve bebeğinizi % 100 güvende tutmanın tam zamanı. Özel aletler kullanarak ve ortalığı karıştırarak klozet ve kapak mandallarınızı takma zahmetini unutun! Bu birinci sınıf çocuk tuvalet kilitleri, delinmeleri gerekmediği için saniyeler içinde takılabilir! Yetişkinler için kullanımı kolay ve bebekler için zordur. Çok fonksiyonel ve kullanışlı bir tuvalet aksesuarıdır. Çocuğunuzun klozet kapağını açmasını engellemek için tasarlanmıştır ve yetişkinler aynı anda düğmeye basarak ve döner çubuğu saat yönünde çevirerek normal şekilde kullanabilirler.

 

Filter
sepetinize eklendi.:
Ödeme

Merhaba

Yardıma'mı ihtiyacınız var?

Buradan destek alabilirsiniz