YENi! %20'a Varan İndirimler * İlk Alışverişe özel 10 TL Hoşgeldin Kuponu - HSGL10.

Düzenleyiciler

Düzenleyiciler

Düzenleyiciler

Düzenleyiciler veya tam adıyla valiz düzenleyiciler seyahat ederken valizinizi, spor çantanızı veya sırt çantanızı düzenlemek için kullanabileceğiniz küçük çantalardır. Pek çok farklı valiz düzenleyici türü var. Hepsi de seyahat eden ve seyahat ederken organize kalmayı sevenler için farklı amaçlara hizmet ediyor. En çok hangi seçeneğin tarzınıza uyduğunu görmek için şimdi ürünlerimizi inceleyin.

Seyahat Etmeyi Kolaylaştırır!

Bu seyahat organizatörleri ile valizinizin içindeki eşyaları düzenlemek ve birbirinden ayırmak hayatı (ve seyahat etmeyi) çok daha kolay hale getiriyor. Farklı kıyafetler veya seyahat eşyalarını içeren büyük bir çanta yerine, farklı bölümlere ayrılmış çantalar kullanmak daha fazla pratiklik sağlar. Örneğin, sıkıştırma torbaları ile her bir torbayı kapatırken  içerideki kıyafetleri hafifçe bastırarak havayı dışarı atarsınız ve valiz sıkışarak daha az yer kaplar. Bagajınıza kesinlikle çok daha fazla eşya sığdırmanızı sağlar!

Uygun Fiyatlıdırlar

Düzenleyiciler sayesinde paketleme, açma ve yeniden paketleme çok daha kolay hale geliyor. Bu tür bir kolaylığa ve organizasyona sahip olmak asla lüks değildir. Düzenleyiciler tüm gezginlerin, özellikle de annelerin gerçekten ihtiyaç duyduğu araçlar haline geldiler. Bu paketleme düzenleyicilerini kullanmanın faydalarından bazılarını sıralamak gerekirse:

  • Bavulunuzdaki eşyaları birbirinden ayırmanıza yarar (gömlek, kot pantolon, iç çamaşırı, banyo malzemeleri vb.)
  • Temiz kıyafetleri kirli çamaşırlardan farklı yerde tutmanızı mümkün kılar.
  • İhtiyacınız olan eşyaları daima kolayca bulursunuz.
  • Her defasında çantayı açmaya / yeniden paketlemeye gerek kalmaz (çekmece gibi kullanılır).
  • Çoğu seyahat organizatörü yeniden kullanılabilir olduğu için ekonomiktir.

Düzenleyici Türleri ve Kullanım Alanları

Valiz Düzenleyici TürleriKullanım Alanları
1. Küp BiçimliSeyahat etmeyi düzenli kalmak, yerden tasarruf etmek ve paketlemeyi ve çanta açmayı kolaylaştırmak isteyen aileler / çiftler için uygundur.
2. SıkıştırmalıÇok daha fazla yerden tasarruf etmek isteyen aileler (aşırı paketleme yapanlar, kış gezginleri vb.) için idealdir.
3. KatlanabilirResmi kıyafetler, kolayca kırışan kıyafetler getiren aileler veya iş seyahatinde olanlar için tercih edilir.
4. VakumluSoğuk lokasyonlara giden (ve hacimli giysiler getiren) aileler için idealdir. Vakumlama için ekstra zaman ayırmak gerekir.
5. FermuarlıBütçesine dikkat eden ancak valizlerini daha iyi düzenlemek isteyen aileler için idealdir.
Filter
sepetinize eklendi.:
Ödeme

Merhaba

Yardıma'mı ihtiyacınız var?

Buradan destek alabilirsiniz