YENi! %20'a Varan İndirimler * İlk Alışverişe özel 10 TL Hoşgeldin Kuponu - HSGL10.

Not Kağıdı

Yapışkansız Yapışan Renkli Not Kâğıdı

Not kâğıtları, yüksek kaliteli kâğıttan yapılmıştır ve yazılması ve yeniden kullanılması kolaydır. Kâğıdı yırtmadan kolay yapıştırma, çıkarma ve yeniden konumlandırma için çıkarılabilir yapışkanlıdır. Bir üründe birden fazla renk seçeneğine sahip olan yapışkanlı not kâğıtları bulunmaktadır.

  • Bu yapışkan notlar altı renkte mevcuttur: Mavi, yeşil, sarı, turuncu, mor ve pembe. Renkler parlak ve göz alıcıdır.
  • Yapışkan notlar ofis, okul, ev ve etiketleme gerektiren diğer alanlarda ve ayrıca buzdolaplarında, masalarda ve diğer ahşap ve plastik mobilyalarda kullanılabilir.
  • Süper yapışkan not etiketleri, herhangi bir kalıntı bırakmadan çıkarılabilir ve çoğu zaman tekrar tekrar çıkarılabilir, yapışkan yüzeye yapıştırıldığı zaman iz bırakmadan ve kâğıdı çıkarmadan mükemmel bir şekilde yapışır.
  • Kare biçimler çok yönlülükleriyle bilinir: Alışveriş listesi, not defteri veya hızlı notlar için idealdirler. Bunları bir hatırlatma olarak seçebilirsiniz.
  • Boyut: Ölçüleri 7,5 cm x 7,5 cm civarındadır. Bu en yaygın kullanılan boyuttur. Küçük, kullanışlı ve taşınabilirdir.
  • Malzeme: Yapışkan not kâğıttan yapılmıştır. Güvenli, kokusuz, çevre dostu ve geri dönüştürülebilirdir.
  • 6’lı ve 12’li paket olarak satılırlar: Her renkten 100’er sayfa olmak üzere toplamda 600 sayfa 6’li paket içerisinde bulunmaktadır ve her renkten 200’er sayfa olmak üzere toplamda 1200 sayfa 12’li pakette bulunmaktadır.
  • Yapıştırıcılarımız su bazlı oldukları için, çıkarmak istediğinizde arkalarında iz bırakmazlar.
  • Şeffaf ve sağlam: Yapışkan şeritler şeffaftır ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Basitçe soyulabilir ve birkaç kez kullanılabilirler.
  • İşaretlemeyi kolaylaştırın: Önemli kitap içeriğini ve acil belge işlemeyi kolayca işaretlemenizi sağlar. Parlak renkli yapışkan notların dikkat çekmesi kolaydır, bu nedenle hiçbir önemli bilgiyi kaçırmazsınız.

Ürünümüz: Yer imi, tanımlayıcı, etiket, dizin kılavuzu, vurgulayıcı, mini not vb. olarak işlev göstermektedir. Yalnızca önemli bilgileri vurgulamakla kalmaz, aynı zamanda kitabınızı ve kâğıdınızı süsleyebilir, renk kodlu sekmeler geri dönmeyi ve bilgileri referans almayı kolaylaştırır, güzel ve kullanışlıdır. Bu üründen sizde hemen alabilirsiniz ve önemli notlarınızı en güzel şekli ile not alabilirsiniz.

Filter
sepetinize eklendi.:
Ödeme

Merhaba

Yardıma'mı ihtiyacınız var?

Buradan destek alabilirsiniz