YENi! %20'a Varan İndirimler * İlk Alışverişe özel 10 TL Hoşgeldin Kuponu - HSGL10.

Çekmece Kilidi

Dolap Çekmece Kilidi

Çok İşlevli Çekmece Kilidi: Çocuklarınızı evdeki tehlikeli bölmelerden korumanızı sağlar. Kimyasallar, keskin nesneler, yutulabilen ve parmakların sıkışabileceği küçük parçalara karşı korumaktadır. Orijinal 3m yapışkanlı lastikler sayesinde dolap kilidi, mobilya, kapı, pencere, buzdolabı, dolap kapısı, tuvalet, sürgülü kapı, fırın veya ocak olsun, her yüzeye kesinlikle güvenli bir şekilde yapışır. Gerekirse iz bırakmadan çıkarılabilir.

Kolay Montaj + Ayarlanabilir Uzunluk: Çekmece kilidinin istenen uzunluğunu ayarlayın, gerekirse yeniden ayarlayın ve delmeden veya vidalamadan çekmeceye yapıştırın.

Sertifikalı Güvenlik Ürünü: Çekmece kilidi 181 tehlikeli kimyasal madde için bağımsız bir laboratuar tarafından test edilmiş ve zararsız olarak sınıflandırılmıştır.

  • Yeniden kullanılabilir: Bir çekmece kilidi satın alın ve iki kez kullanın. Yedek yapışkan ped sayesinde çekmece kilitleri tekrar kullanılabilir.
  • Çocuk güvenliği: Kapı, tuvalet, buzdolabı, ocak, pencere koruması, yatak barları, dolap kapakları, koruyucu barlar, merdivenler, çekmeceler bebeğe ve çocuğa karşı güvenlidir.
  • Yetişkinler için kolay erişim: Çift kilit sistemi bebekleri ve çocukları tehlikelerden korur, ancak yetişkinlere kolay erişim sağlar.

Çekmece kilidi, montaj sırasında alet gerektirmeyen bir koruma kilidi görevi görür. Çekmece kilidi; size, çocuklarınıza veya torunlarınıza günlük yaşam için ihtiyaç duyduğunuz güvenliği sağlar. Güvenli kilitleme teknolojisi, açılabilen tüm nesneleri ve sevdiklerinizi korur.

Küçük çocukların gücüne sorunsuz bir şekilde dayanır. Örneğin iki dolap kapağına takılabilir veya esnekliği nedeniyle köşelere yapıştırılabilir. Tüm ayrı parçalar hâlihazırda çift taraflı yapışkan bantla sağlanmıştır. Çocuk güvenlik cihazı hemen kullanıma hazırdır. Yapıştırıcılar, yürümeye başlayan çocuğunuzun zarar görmesini önlemek için çok güçlüdür. (Bir veya iki dakika biraz ısı (fön) uygulayarak bunu soyabilirsiniz ve kolayca çıkacaktır.)

Yumuşak ve esnek kayışlar hemen hemen her düz veya yuvarlak köşeye, dolaba, çekmeceye, fırına, buzdolabına, pencereye, çöp kutusuna vb. uyar. Yetişkinler için kullanmak çok kolaydır. Tek yapmanız gereken düğmeye basmak ve kayışı dikkatlice çıkarmaktır. Çekmece kilidi, sağlıklı ve çevre dostu ABS malzeme ve naylon malzemeden yapılmıştır ve %100 toksin değildir. Bebeğinizin ve çocuğunuzun daha sağlıklı ve güvenli yaşamasını engelleyecek hiçbir madde bulundurmaz.

Filter
sepetinize eklendi.:
Ödeme

Merhaba

Yardıma'mı ihtiyacınız var?

Buradan destek alabilirsiniz