YENi! %20'a Varan İndirimler * İlk Alışverişe özel 10 TL Hoşgeldin Kuponu - HSGL10.

Dolap Kilidi

Dolap Kilidi

Her türlü dolap ve çekmece için bir kilittir. Bir dolap kilidi kullanılırken, temizlik malzemeleri ve kesici aletler gibi öğeler çocuğunuzdan uzak tutulur. Dolap kilidinin kolayca takılmasını sağlamak için kabin sigortasının arkasında iki yapışkan yüzey vardır. Çocuk güvenlik cihazı amaçlı da kullanılan bu ürün, birçok şey için kullanılabilir. Örneğin dolaplar, çekmeceler, kapılar, pencereler vb.

Dolap kilidi çevre dostu ABS malzemeden yapılmıştır ve SGS sertifikalıdır. Memnun kalmazsanız 30 gün içerisinde bize yazabilirsiniz, kısa sürede para iadesi ya da yeni bir ürün gönderimi isteyip istemediğinizi öğrenip, size en uygun hizmeti sağlayacağız.

Meraklı miniklerinizi dış dünyaya görünmeyen, tehlikeli alet veya kimyasallarla dolu çekmece ve dolaplardan uzak tutun. Vida veya alet gerekmez. Kurulum yardımcıları ile birlikte gelir. Çocuk güvenlik kilidinin montajı çok kolaydır ve detaylı talimatlarımız ve uygun montaj videosu yardımıyla birkaç dakika içinde yapılabilir.

  • Mobilyalarınızı her zaman güzel tutun – Bebek güvenlik kilidinin iç tesisat tasarımı sayesinde, küçük çocuklarınız ve misafirleriniz onu görmeyecek. Bu görünmez tasarım sadece kilit özelliği taşımaz, aynı zamanda mobilyalarınızın orijinal görünümünü de korur.
  • Günlük kullanım için uygun – bebekler yokken çekmeceleri kilitlemek istemeyebilirsiniz. Dolap kilitlerini çıkarmaya gerek yoktur, sadece normal açma anahtarını değiştirin ve kilitler açık kalır.
  • Çocuk güvenliğini daha da iyi hale getirmek için, 2020’de TESA’dan selefimizden (3M’den) daha iyi tutan yeni bir yapıştırıcı geliştirdik bu yapıştırıcı sayesinde yetişkinler bile çekmeceleri manyetik anahtar olmadan açmakta zorlanmaktadır.
  • Çekmeceler için olan bu çocuk kilidi, bebekler ve çocuklar için kilitli dolap, kapı kilidi ve manyetik kilitli dolap olarak kullanılabilir. Bu nedenle, bu manyetik çocuk güvenlik cihazı ideal bir güvenlik setidir.
  • Bir bebek ve çocuk dolabı kilidi, özellikle meraklı bebekler için iyi bir seçimdir. Dolaplar için bir çocuk kilidi, tehlikeli nesnelerin çıkarılmasını önler.

Sizin memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Yıllardır müşteri memnuniyeti sistemi ile çalışıyoruz ve oldukça başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Bu başarılı sonuçlardan biri de bu ürün için geçerlidir!

 

Filter
sepetinize eklendi.:
Ödeme

Merhaba

Yardıma'mı ihtiyacınız var?

Buradan destek alabilirsiniz