YENi! %20'a Varan İndirimler * İlk Alışverişe özel 10 TL Hoşgeldin Kuponu - HSGL10.

Ev & Yaşam Ürünleri

Ev & Yaşam
Kendimiz ve evimiz için en doğru araç ve gereçlere sahip olduğumuzda hayatımız daha kolay ve keyifli hale gelir. Family Co. olarak Ev & Yaşam kategorisi altında sizlere günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz hayatı kolaylaştırıcı çeşitli pratik ürünler sunuyoruz. Bu ürünler evinizi daha derli toplu kılan düzenleyici çantalardan, evcil hayvanınızın tüylerini toplamanıza yarayan fırça setlerine ve birbirinden ilginç desenli makyaj çantalarından, boy uzatıcı şeffaf silikon tabanlara kadar uzanmaktadır.
En Yeni Düzenleme Çantalarına Göz Atın
Düzenleme çantalarının kullanım alanları sınırsızdır. Çocuğunuzun odasındaki oyuncaklarını düzenlemek için saklama kutuları kullanıyor olabilirsiniz. Veya garajınızdaki tornavidalarınızı düzene koymak için alet kutuları satın alırsınız. Benzer şekilde, mutfak çekmecesindeki çatallarınızı bıçaklardan ayırmak için plastik bölücüleriniz vardır.

Birbirinden farklı renklere sahip düzenleme çantaları ile seyahatlerinizde dağınık bagaj probleminden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.
Düzenleme çantaları ile valizinizdeki eşyaları ayırır ve organize edersiniz.
Böylece hangi eşyanın nerede olduğunu kolaylıkla bilir veya bagajınıza daha fazla eşya sığdırabilirsiniz.


Stilinize Uygun Makyaj Çantalarını Seçin
Family Co. Ev & Yaşam kategorisi altında birbirinden renkli ve ilgi çekici desenlere sahip farklı formlarda makyaj çantaları sunuyor. Makyaj çantalarımız her stile uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Kimileri geleneksel ve kimileri ise yenilikçi bakış açıları taşıyor. Ortak yönleri ise hepsini günlük yaşamınızda ve seyahatlerinizde kullanabiliyor olmanızdır.
Evcil Hayvan Tüy Problemine Son
Ev & Yaşam kategorisinin hayatı kolaylaştıran bir diğer ürünü kedi ve köpeklerinizin tüyleriyle daha kolay mücadele etmenize yarayan tüy toplama fırçaları ve fırça setleridir.

Tüy toplama fırçalarını farklı renklerde bulacaksınız.
Bunlar çift taraflı tasarıma sahip pratik fırçalardır ve hem evinizde hem de seyahatlerinizde yanınızda taşımaya uygun ürünlerdir.
Kullanımı ve temizlemesi kolay evcil hayvan tüy fırçalarını arabanızın torpido gözünde ya da çantanızda muhafaza ederek ihtiyacınız olan her an hızlıca kullanabilirsiniz.

Boy Uzatıcı Tabanlar
Şeffaf silikon boy uzatıcı tabanlar kullanıcılarımızın satın almaktan hoşlandığı bir diğer ürün sınıfı olarak karşımıza çıkıyor. Ürün yelpazemize çeşitlilik getiren boy uzatıcı tabanlar ile kendinize yaklaşık 3,5 cm yükseklik kazandırabilir ve sosyal yaşamınızdaki güven engellerini kolayca aşabilirsiniz. Boy uzatıcı tabanlar iki cinsiyete de uygundur ve koşmak, yürümek ve uzun süre ayakta durmak için idealdir.
Hijyenik Ped Cüzdanları
Ev & Yaşam kategorisinde günlük hayatı kolaylaştıran kullanışlı ürünlere odaklanıyoruz. Çanta içinde muhafaza edilebilen hijyenik ped cüzdanlar ile giderek dağınık hale gelen çantalarınızı düzenli hale getirebilir ve çanta karıştırma problemine son verebilirsiniz. İçerisinde para, pasaport, anahtarlık, flash disk, yedek şarj cihazı ya da kozmetik eşyalarınızı saklayabileceğiniz son derece kullanışlı ürünlerdir.

Filter
sepetinize eklendi.:
Ödeme

Merhaba

Yardıma'mı ihtiyacınız var?

Buradan destek alabilirsiniz