YENi! %20'a Varan İndirimler * İlk Alışverişe özel 10 TL Hoşgeldin Kuponu - HSGL10.

Ofis Ürünleri

Ofis

Çalışma günlerinizde çevrenizdeki alan derli toplu olduğunda iş saatleriniz daha verimli geçer. Ancak hepimiz düzenli olma becerisine sahip değiliz. Siz işinizi yaparken çalışma ortamınız daima bir şekilde dağınık hale geliyorsa hemen pes etmeyin. Bugün piyasada pek çok ofis malzemesi var ve bu ofis malzemeler iş ortamınızı daha düzenli hale getirmeye yarıyorlar. Özellikle çalışma masanızı her zamankinden daha pratik kılmaya çalışıyorsanız şimdi bu ofis ürünlerinden birini veya daha fazlasını tercih edebilirsiniz.

Ofis Düzenleyici Ürünler

  • Ofis düzenleyici ürünler sizleri işinizde daha pratik hale getiren mükemmel şekilde tasarlanmış ürünlerdir.
  • Uygun fiyatlı, kaliteli ve bir noktadan diğerine taşıması kolaydır.
  • Kablo kutuları, dosya düzenleyiciler, kağıt öğütücüler, yapışkan notlar ve masa düzenleyiciler bu ofis ürünleri arasında yer alıyor.

Kablo Kutuları

Her ofisin belki de ilk ortak noktası dağınık kablolardır. Dizüstü bilgisayarınızdan veya masaüstü bilgisayarınızdan ve diğer çeşitli elektronik cihazlardan gelen ve masanızın altına ve etrafına dolanan tüm o kıvrım kıvrım kablolar daima ayağınıza takılmayı bekler. Kablo kutuları akıllı telefonunuz veya tabletiniz için üstte bir şarj kablosu deliği ile gelirler. Yanmaz ve ısıya dayanıklıdır ve sabit durması için küçük lastik ayakları vardır.

Kağıt Öğütücüler

Hızlıca kurtulmak istediğiniz küçük hassas belgeleriniz varsa kağıt öğütücüler aradığınız ofis düzenleme ürünleridir. Elbette her ofisin bir büyük kağıt öğütücüsü bulunur ve depo odasında bekler. Ancak küçük ve basit bir ihtiyacınızı karşılamak için devasa kağıt öğütücüler yerine tek bir kağıt parçasını gerçekten pratik şekilde ortadan kaldırılabilen masa üstü kağıt öğütücülere güvenebilirsiniz. Birçok masa kağıt öğütücüsü elektrik gerektirmeden çalışır.

Yapışkan Notlar

Yapışkan notlar ofislerin vazgeçilmezidir. Ancak çoğu yapışkan not can sıkıcı olabilir çünkü yapışkanları ağırdır ve bir kez soyduktan sonra elinizde masanın her bir yanına yapışan küçük kağıt parçaları olur. Yapışkansız yapışan not kağıtlarımız ise bu sorunu tümüyle çözüyor. Standart boyuttadırlar ve notlarınızı olabildiğince okunaklı tutmak için özel malzemeden üretilirler. Çift taraflı kullanımları vardır, %100 geri dönüşümlüdür ve yapımında ağaç kullanılmamıştır.

Filter
sepetinize eklendi.:
Ödeme

Merhaba

Yardıma'mı ihtiyacınız var?

Buradan destek alabilirsiniz