YENi! %20'a Varan İndirimler * İlk Alışverişe özel 10 TL Hoşgeldin Kuponu - HSGL10.

Büzgülü Çantalar

İşlevi Yüksek Büzgülü Makyaj Çantası
Bu çantanın her iki tarafında bir büzme ipi ve ön kanadında Velcro tutturucu vardır. Aynı zamanda içinde iki küçük fermuarlı cebi bulunmaktadır. Kolaylıkla düzenleyebilirsiniz ve her şeye kolayca erişilebilirsiniz. Bu sayede diğer makyaj çantaları ile uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Günlük olarak kullandığınız cilt bakım ürünlerinizi, makyajınızı ve fırçalarınızı saklayabilirsiniz ve alanı bunlar için oldukça büyüktür. Aynı zamanda kozmetik çantası ve seyahat çantası olarak çok idealdir.
Kolayca silinebilen, suya dayanıklı ve parçaların ıslanmasını önleyen su geçirmez kumaştan üretilmiştir.
Bu tarzda olan makyaj çantaların her birinin sevimli bir deseni vardır, kadınlar ve kızlar için harika bir tatil ve doğum günü hediyesi olarak alınabilir.
Ruj, fondöten, rimel, göz farı, pudra gibi günlük cilt bakım ürünleriniz için yeterli alana sahip bir ana bölmeye sahiptir.
Küçük eşyaları saklamak için iki ek fermuarlı iç cebi de mevcuttur.
Sağlam kapama şekli ile makyaj ürünlerinizin ya da diğer malzemelerinizin dökülmesini önleyecektir.
Çok fazla alan ve güzel bir motifi vardır ve aynı zamanda hoş olmayan bir koku barındırmamaktadır.
Su geçirmez malzeme: Çizilmeye dayanıklı, su geçirmez Oxford malzemeden üretilmiştir ve ürününüzü lekelere karşı dayanıklı kılar. Aynı zamanda makinede yıkanabilmektedir.

Tembel makyaj çantası tüm bu sorunları çözmenize ve hayatınızı kolaylaştırmanıza olanak tanıyan bir tasarımdır. Spor salonuna, seyahate, dışarıya, hafta sonu kaçamağına, iş gezisine ya da kişisel tatile gittiğinizde bakım malzemelerinizi mükemmel şekilde düzenleyin. İç kısmı, tüm günlük ihtiyaçlarınızı tek bir çantaya koyacak kadar büyüktür. Halatın kenarlarını iyice sıkmanız gerekmektedir.

İpli katlanabilir saklama çantası Kullanım sırasında halat çekildiği sürece, otomatik olarak yuvarlak bir kozmetik çantası oluşturur. Yerleşik küçük cepler, kaş düzelticiler gibi keskin nesneleri tutabilmektedir.

Dünyanın En Pratik Makyaj Çantası – Sadece büzme ipi ile makyaj çantasını açıp kapatın ve tüm makyaj ve hijyen merkezi hemen önünüze yayılsın. Böylece tüm kozmetik temel malzemeler ve gereçler bir bakışta elinizin altında olacaktır.

Filter
sepetinize eklendi.:
Ödeme

Merhaba

Yardıma'mı ihtiyacınız var?

Buradan destek alabilirsiniz