YENi! %20'a Varan İndirimler * İlk Alışverişe özel 10 TL Hoşgeldin Kuponu - HSGL10.

Kaktüs Desenli Çanta

Kaktüs Desenli Makyaj Çantası

  • Modaya uygun kaktüs desenli makyaj çantası: Kadınlar için çok amaçlı bir makyaj çantasıdır. Seyahat veya günlük kullanım için mükemmel, hafta sonu kaçamağı, küçük seyahat veya tatil için taşınabilir makyaj taşıyıcıdır. Hafif olduğu için taşıması kolaydır.
  • Boyut: 24 x 8 x 18 cm’dir ve ağırlığı 0.17kg’dır. Taşınabilir makyaj çantasının sağlam bir üst tutacağı vardır. Makyaj fırçanızı, rujlarınızı, kaş kalemlerinizi, yüz kreminizi ve diğer kozmetik ürünlerinizi kolayca koyabilirsiniz. Geniş saklama alanı ve ayarlanabilir bölmeleri mevcuttur.
  • Yüksek kaliteli malzeme kullanımı: Yüksek kaliteli Oxford kumaş malzemeden üretilmiştir. Yüksek kaliteli Oxford malzemesi, makyaj düzenleyiciyi su geçirmez ve çizilmeye karşı dayanıklı hale getirir. Temizlemesi kolaydır ve makyaj araçlarınızı daha düzenli tutmayı sağlar.
  • Yumuşak ve rahat: Günlük kullanım veya seyahat için mükemmeldir. Bu minik makyaj çantalarının her biri canlı bir renktedir ve kadınlar ve kızlar için harika bir hediyedir. Kalın kumaş, güzel astar, güvenilir çift fermuar ile üretilmiştir.
  • Büyük / küçük cilt bakım ürünlerinizi, kozmetik ürünlerinizi, diş fırçalarınızı ve ihtiyacınız olabilecek diğer öğeleri düzgün bir şekilde organize eden birden fazla cepli ana bölmesi mevcuttur.
  • Sızıntıları önlemek için astarlı yapısı vardır. Dikişler tüm gerginlik noktalarında iyi dikilmiş ve sağlamlaştırılmıştır.
  • Çoklu Bölmeler: Büyük dış cepler, çanta kapatıldığında kolay kullanabilmek ve ek öğelere kolay erişebilmek için alan sağlamaktadır. İç kısımdaki üç ana bölme, hijyen malzemelerini ve kozmetik ürünlerini yerinde tutar ve fermuarlı ön cep, ek saklama alanı sunmaktadır.
  • Şık görünümlü ve his veren, hoş renkte ve desende son modaya uygun makyaj çantasıdır.

Hizmetler: Müşterilere tatmin edici ürün ve hizmetler sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorularınız var ise, 24 saat içinde sizlere geri dönüş yapabiliriz. Amacımız, en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak için en iyi ürünleri ve en iyi müşteri hizmetlerini geliştirmektir. Ürünlerimizden memnunsanız, lütfen bir geri bildirim ve değerlendirme bırakın. Desteğiniz bizi her daim mutlu ve daha güçlü yapmaktadır.

 

Filter
sepetinize eklendi.:
Ödeme

Merhaba

Yardıma'mı ihtiyacınız var?

Buradan destek alabilirsiniz