YENi! %20'a Varan İndirimler * İlk Alışverişe özel 10 TL Hoşgeldin Kuponu - HSGL10.

Mini Limon Çantası

Mini Limon Kozmetik Makyaj Ped Maske Çantası

  • Güvenlik Malzemeleri: Maske saklama kutusu, çevre dostu gıda sınıfı malzemeden yapılmıştır. Bu sebeple güvenli ve koku yapmadan kullanılabilmektedir. Koku yapmayan özelliği sayesinde hijyenik kullandığınızdan emin olabilirsiniz.
  • Taşınabilir: İnce ve hafif tasarımı, taşıması kolaylaştırır her zaman tek kullanımlık maske tutmanıza ve çantanıza veya sırt çantanıza koymanıza yardımcı olur.
  • Koruma: Toza ve neme karşı dayanıklıdır. Ayrıca tek seferlik kullanıma uygun maskelerin bile kirden korunmasını sağlamaktadır. Bunun yanında dışarıda olduğunuzda maskenizi çıkarıp kolayca bu çantanın içine koyabilirsiniz, böylece maskeniz dışarıdaki mikroplardan korunmuş olacaktır.
  • Yeniden kullanılabilir: Maske saklama kutusunu kullandıktan sonra düzenli olarak temizlediğiniz sürece yeniden kullanma özelliğini korumuş olacaksınız.
  • Yüksek kaliteli malzemeler: Hafif malzeme, toksin olmayan, kokusuz, güvenli, aşınmaya dayanıklı, kir tutmaz, düşmeye dayanıklı, kullanımı güvenlidir. Tasarım, insanların dikkatini çekmesi kolay olan pürüzsüz bir yüzeye ve parlak renklere sahiptir.

Bu saklama kutuları renkli ve güzel, küçük ve zariftir. Aile, arkadaşlar, sınıf arkadaşları ve iş arkadaşları için hediye olarak kullanılabilirler. Bu saklama kutuları yalnızca sağlığınızı değil, çevrenizdeki insanları da korur. Maske boyutu maksimum 9 x 9 x 5 cm için uygundur, lütfen satın almadan önce boyuta dikkat edin.

Ayrıca:

  • Koku giderici etkisi sayesinde maskenin kötü kokusunu giderir.
  • Sabun ve suyla kolayca yıkanabilir (her türlü ürünün kullanılması tavsiye edilmez).
  • Uzun ömürlü verimlilik sağlar. Yedek parça olmadan 15 yıla kadar dayanır.

Bu yükseltilmiş maske çantasının arkasında, hâlihazırda kullanılmış olan maskeleri saklamak için kullanılabilecek iki küçük cep vardır. Tek kullanımlık maskelerin ikincil kirlenmesini etkili bir şekilde önleyebilir. Maske çantası, paslanmaz ve hasar görmesi kolay olmayan, erişimi kolaylaştıran manyetik bir tasarıma sahiptir.

Maske çantasının önünde ve arkasında size daha fazla alan sağlamak için cepler bulunur. Maskeleri saklamanın yanı sıra tablet, cetvel vb. saklamak için kırtasiye çantası olarak da kullanılabilir.

Satın almadan önce, muhakkak tüm özellikler dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Müşteri memnuniyeti yüksek olan bir üründür.

 

Filter
sepetinize eklendi.:
Ödeme

Merhaba

Yardıma'mı ihtiyacınız var?

Buradan destek alabilirsiniz