YENi! %20'a Varan İndirimler * İlk Alışverişe özel 10 TL Hoşgeldin Kuponu - HSGL10.

Tüy Rulosu + Yedek

Tüy Rulosu Kartuşu + Yedek

Rulo ve yedek kategorisi altında müşterilerimiz hem ihtiyaçları olan tüy rulosunu hem de tüy rulosunun özel yedek başlığını bir arada daha uygun bir fiyata satın alabiliyor. Konu kediler ve köpeklerimiz gibi evcil hayvan tüylerini temizlemek olduğunda tüy ruloları en iyi seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Kolaylıkla çıkarılabilen başlıkları ve taşınabilir boyutları ile tüy rulosu her ortama uyum sağlayan pratik ürünlerdir.

Tüy Rulosu Yedekleri

  • Tüy rulosu yedek başlıkları 60 parçadan oluşuyor ve değiştirildikleri orijinal başlık ile aynı ürünlerdir.
  • 360 derece hareket edebilen yapıları ile evinizdeki, arabanızdaki ya da otelinizdeki evcil hayvan tüyüne son verebileceksiniz.
  • Kullanımı düşük efor gerektirir ve yedek başlıklarını değiştirmesi kolaydır.

Kartuşları Dilediğiniz Yerde Saklayın

Tüy rulosu yedek kartuşları, rulonun kendisi gibi pratik bir tasarıma sahiptir. Böylece evinizin herhangi bir köşesinde, çantanızda veya arabanızın torpido gözünde dahi saklaması kolaydır. Uzun bir seyahate çıkmayı planladığınızda birçok yedek tüy rulosu başlığı satın alabilir ve bunları rahatça muhafaza edebilirsiniz.

Kolayca Değişirler

  • Kartuşlar toplamda 60 yaprağa sahiptirler ve kedi ve köpek gibi evcil hayvanlarınızın tüylerini toplarken temizlenmeleri kolaydır.
  • Tüy, toz ve kıl benzeri her türlü küçük ve hafif parça kolayca kartuşlara yapışır.
  • Ancak merak etmeyin çünkü kartuşlar bir kez kirlendiğinde tekrar temizlemesi zahmetsizdir.
  • Family Co. olarak hafta içi saat 15:30’a kadar ve Cumartesi saat 11:00’e kadar alınan siparişlerde aynı gün kargo fırsatı sunuyoruz.
Filter
sepetinize eklendi.:
Ödeme

Merhaba

Yardıma'mı ihtiyacınız var?

Buradan destek alabilirsiniz