YENi! %20'a Varan İndirimler * İlk Alışverişe özel 10 TL Hoşgeldin Kuponu - HSGL10.

Tüy Toplama Rulosu

Tüy Toplama Rulosu

Tüy Toplama Rulosu

Ev eşyalarınız ve kıyafetlerinizde biriken tüyleri toplayabilmek için pratik kullanım sağlayan tüy toplama rulosu kullanımı kolay ve uzun ömürlü bir aparattır. 360 derecelik dönüş açısının verdiği kullanım rahatlığının ve erişebilirlik kapsamının neticesinde mobilyalarınız ya da kıyafetlerinizde biriken tüyleri kolayca temizleyebilirsiniz.
Özellikle evcil hayvan sahiplerinin ev veya iş yerlerinde yaşadığı sorunların başında dökülen tüylerin temizlenmesindeki zorluk gelmektedir. Kıyafetlere ve mobilyalara kolaylıkla yapışan ama çıkartması uğraş isteyen tüyler zaman zaman sizi yorabilir. Ancak tüy toplama rulosu sayesinde bu işlem yalnızca birkaç saniye sürmektedir. Üstelik temizlenebilen başlıklar ile sürekli olarak kullanabileceğiniz bu ürünlerin, kullanım ömrü oldukça uzundur. Tercihe göre değiştirilebilir başlıklar da satın alınabilmektedir.

Tüy Toplama Rulosu Nasıl Kullanılır?

Tüy toplama rulolarının kullanımında göz önünde bulundurulması gereken birtakım kurallar mevcuttur. Öncelikle rulonuzdan her zaman yüksek seviye randıman alabilmek adına kullanım sonrası temizliğe dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kullanılan başlıklarda biriken tüyler sonraki kullanımda tüy alımı kapasitesini düşürebilir. Toplama kapasitesi düşük bir rulonun temizliğinizin işlevselliğini negatif etkilemesini istemiyorsanız, düzenli olarak rulo başlığını temizlemeniz önemli bir kullanım kuralıdır. Diğer yandan mobilya ve kıyafetlerde herhangi bir zarara yol açmamak adına rulonun hafif hareketlerle kullanılması uygundur. Zaten kaliteli malzemeden üretilen rulolarda yalnızca temas bile tüyün alınabilmesi için yeterlidir. Bu nedenle eşyalarınıza, mobilyalarınıza ya da kıyafetlerinize tüy toplarken çok güçlü biçimde bastırmanıza gerek yoktur.

İlginizi Çekebilir: Boy Uzatıcı Tabanlık

Kedi Tüy Toplama Rulosu Nasıl Kullanılır?

Kediler kendi temizliklerine oldukça dikkat ettiklerinden sürekli olarak temizlenme hareketi yapan canlılardır. Bu nedenle temizlenme hareketleri sırasında vücutlarının çeşitli yerlerini özellikle mobilyalara sürterek bazen tüyleri yapışmasına sebep olabilirler. Ya da belirli dönemlerde tüy dökme eğiliminde olan kedilerin tüyleri diğer hayvanlara nazaran daha fazla dökülmektedir. Ancak bu sorunların en kolay çözümü kedi tüy toplama rulosu kullanmaktır. Bu rulolar her uzunluktaki kedi tüylerini mobilyalardan ve kıyafetlerden kolaylıkla temizleyebilirler. Yalnızca döner başlığı istenilen bölge üzerinde gezdirerek kedi tüylerini anında toplamanız mümkündür. Başlıkların işlevsel tasarımları sayesinde en kısa tüyleri bile zeminde çekerek alırlar. Kedi tüy toplama rulolarını ileri geri hareket ettirerek temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:
Pratik Ürünler

Köpek Tüy Toplama Rulosu Nasıl Kullanılır?

Evcil hayvanlar arasında özellikle yavru dönemlerinde en çok hareket eden en enerjik hayvanların başında köpekler gelmektedir. Oyun oynamayı, sarılmayı ve sevgi gösterisi için yuvarlanmayı, kuyruk sallamayı çok seven dostlarımız bu hareketleriyle tüylerini bulundukları alana çok fazla dökebilir.
Sahibine sarılmaktan çok hoşlanan köpeğiniz sebebiyle kıyafetleriniz tüyden görünmüyorsa, bu durumun çaresini köpek tüy toplama rulosunda bulabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde kıyafet kumaşınız hangi cins olursa olsun ya da temizlemek istediğiniz mobilyanın cinsi ne olursa olsun köpek tüylerini en hızlı şekilde temizleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken tüylerin bulunduğu zemine ya da kıyafetlerinizin üzerine aparatın hareketli başlığıyla dairesel ya da doğrusal hareketler yaparak kolayca tüyleri toplamaktır.

Tüy Rulosu İle İlgili Yazılar İçin Tıklayınız 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Merhaba

Yardıma'mı ihtiyacınız var?

Buradan destek alabilirsiniz