fbpx
İndirim!

7 Parça Çok Fonksiyonlu Düzenleyici Set

(1 müşteri incelemesi)

249.90 229.45

Temizle

7 Parça Çok Fonksiyonlu Düzenleyici Set : Kısa veya uzun süreli seyahat ihtiyacınızı karşılamak için 7 farklı boyutta düzenleyici.
Eşyalarınızın kaybolmasını önleyin ve bagajınızda, sırt çantanızda, spor çantanızda veya el çantanızdaki depolama alanını maksimum düzeye çıkarın (% 30 daha fazla alan kazanın) .
Seyahat öğelerinizi temiz, derli toplu ve düzenli tutun .

Yolculuğunuzun Keyfini Çıkarın: Hafif seyahat valiz düzenleyiciler her şeyi düzenli ve temiz tutar. Bu düzenleyicilerin görünür ağı sayesinde, eşyaların sınıflandırılmasını sağlayarak güvenlik kontrollerinde daha hızlı ilerlemenizi sağlar.

Kolay Saklama ve Paketleme: Bu çok fonksiyonlu düzenleyici set yalnızca seyahat için değil, aynı zamanda ev içi depolama veya günlük kullanım için de kullanılır. Kullanılmadığında en küçük torbaya veya fermuarlı düzenleyicinin içine katlanıp kaldırılabilir.

Yırtılma direnci, su geçirmezlik ve kir tutmaya dayanıklı performans malzemesiyle, bugüne kadar sahip olduğunuz dayanıklı ve şık valiz düzenleyicileridir.
Elle yıkayın ve ardından havayla kurutun.

Anneniz ve arkadaşlarınız için iyi bir hediye seçeneğidir.

Özellikleri: Yüksek kalitede suya dayanıklı malzeme, esnek ve pürüzsüz. Nefes alabilen fileli düzenleyiciler. Ağır yük tipi çift fermuarlı. Toka tasarımı: giysileri sabitlemeye yardımcı olur. Katlanabilir depolama, yerden tasarruf edin.

Doğum sonrası hastane çıkışlarında eşya düzenlemeleri için idealdir.

Çeyiz sandığı düzenleyici

Valiz düzenleyici kullanımı ile ilgili video için tıklayın.
Diğer çeşitlerimizi görmek için tıklayın.

Ağırlık Yok

7 Parça Çok Fonksiyonlu Düzenleyici Set için 1 inceleme

  1. Family Co.

    Bu alanı kullanarak bizlere aklınıza takılanları sorabilir, ürünle ilgili görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Hemen Arayın