İndirim!

7 Parça Çok Fonksiyonlu Düzenleyici Set

289.90 239.45

Temizle

7 Parça Çok Fonksiyonlu Düzenleyici Set

7 parçalı çok fonksiyonlu düzenleyici set ile karşınızdayız. Kısa veya uzun süreli seyahat ihtiyacınızı karşılamak için 7 farklı boyutta gelen bir düzenleyicidir. Eşyalarınızın kaybolmasını önler ve bagajınızda, sırt çantanızda, spor çantanızda veya el çantanızdaki depolama alanında çok az yer işgal eder. Geleneksel setlere kıyasla %30’a kadar alandan tasarruf edersiniz.

Eşyalarınızı Temiz ve Düzenli Tutun

  • 7 parçalı çok fonksiyonlu düzenleyici set ile seyahat eşyalarınızı temiz, derli toplu ve düzenli tutun.
  • Yolculuğunuzun daha keyifli hale gelmesine izin verin: Hafif yapılı seyahat valiz düzenleyiciler her şeyi organize ve temiz tutar.
  • Bu düzenleyicilerdeki nefes alabilen fileli görünür bölüm sayesinde tüm eşyaların sınıflandırılmasını sağlayabilirsiniz ve güvenlik kontrollerinden daha hızlı geçebilirsiniz.

Kolay Saklama ve Paketleme

Bu çok fonksiyonlu düzenleyici set yalnızca seyahat için geliştirilmemiştir, aynı zamanda ev içi depolama veya günlük kullanım için de idealdir. Kullanılmadığında küçük bir torbaya veya fermuarlı başka bir düzenleyicinin içine katlanıp kaldırılabilir. Yırtılma direnci, su geçirmezlik ve kir tutmaya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Esnek ve pürüzsüzdür. Elle yıkayın ve ardından asarak kurutun.

Anneniz ve arkadaşlarınız için de iyi bir hediye seçeneğidir.

Özellikleri

7 parçalı çok fonksiyonlu düzenleyici setin öne çıkan özelliklerinden bahsederken görünür fileli bölümüne, malzeme kalitesine ve kolay yıkanabilir yapısına değinmiştik. Düzenleyici çanta, ağır yük tipine uygun çift fermuarla gelir. Toka tasarımı sayesinde giysileri sabitlemek mümkündür. Katlanabilir yapısı ile yerden tasarruf edersiniz.

Örneğin, doğum sonrası hastane çıkışlarında gereken eşya düzenlemeleri için idealdir.

Valiz düzenleyici kullanımı ile ilgili video için tıklayın.

Diğer çeşitlerimizi görmek için tıklayın.

AğırlıkYok

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“7 Parça Çok Fonksiyonlu Düzenleyici Set” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Hemen Arayın