6 Parça Çok Fonksiyonlu Valiz Düzenleyici Set

129.45

Temizle

6 Parça Çok Fonksiyonlu Valiz Düzenleyici Set

Özellikle seyahat planlarınız için kendinize harika düzenleyiciler arıyorsanız farklı ihtiyaçlara cevap verebilen, 6 farklı şekil ve stilde gelen çok fonksiyonlu valiz düzenleyici setimizi seveceksiniz. İçerisindeki öğeleri tümüyle göstermez; arkadaşlarla veya başkalarıyla paylaşılan valizlerle seyahat ederken harikadır ve gizliliğinizi korur.

Düzenli Bagaj Ortamı Sunar

Bagajınızı düzenli tutar. İç çamaşırları, sütyenler ve küçük aksesuarlar için harikadır. Kullanılan tüm malzeme baştan sona su geçirmez olduğundan, seyahat ederken giysilerinizi ve diğer küçük eşyalarınızı lekelerden, kırışıklıklardan ve hasarlardan korursunuz. Kolayca yıkanır, koku tutmaz ve fermuarı çift taraflı çekilebilir.

6 parça çok fonksiyonlu valiz düzenleyici setini bir kez satın aldığınızda artık paketleme, depolama ve düzenleme noktasında başka hiçbir çantaya ihtiyacınızı olmayacak. Çantalar bagajınızda yer tasarrufu sağlar ve taşıma hacmini en üst düzeye çıkararak hayatınızı kolaylaştırır. Yüksek kalite polyester sayesinde plastik içermez.

Minimum Oranda Yer Kaplar

Delikli üst kapak tasarımı ile üst bölümlerdeki eşyalarınızı kolayca görebilir ve bu sayede hangi çantada ne olduğunu her seferinde hatırlamak için çantalarınızı yerinden çıkarıp açmanız gerekmez. Aynı zamanda eşyaların hava almasını sağlar ve hacimlerini azaltarak daha az yer kaplatır. Valiz düzenleyicilerimiz kolay katlanabilir yapıdadır. Bu sayede kullanmadığınız zamanlarda katlar ve fazla yer çalmadan bir kenara kaldırırsınız.

Zamandan Tasarruf Sağlar

Üst filelerin kolay görünebilirlik sunması havaalanı gibi kontrol noktalarında sizlere zamandan tasarruf sağlar. Çeşitli boyutlarda gelen bu düzenleyicilerin içerisinde giyim, ayakkabı, makyaj, traş aksesuarları, şarj cihazları, kablolar, kulaklık ve benzeri birçok eşyayı saklayabilirsiniz. 6’lı sette 3 adet küp ve 3 adet zarf şeklinde düzenleyici vardır. Ölçüleri fotoğraflarda bulabilirsiniz.

Bu valiz düzenleyicileri dolap, çekmece ve bagaj amaçlı kullanabilir ve hastane çıkışları gibi durumlarda kullanışlılık elde edebilirsiniz.

  • Valiz düzenleyici kullanım şekli için tıklayın.
  • Diğer çeşitlerimizi görmek için tıklayın.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“6 Parça Çok Fonksiyonlu Valiz Düzenleyici Set” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Hemen Arayın