FAMILY Çanta İçi Hijyenik Ped Cüzdanı Düzenleyici Çanta

49.00

Temizle

FAMILY Çanta İçi Hijyenik Ped Cüzdanı Düzenleyici Çanta

FAMILY çanta içi hijyenik ped cüzdan aynı zamanda bir düzenleyici çantadır ve çantanızdaki eşyalarınızı en küçük detayına kadar organize etmenizi sağlar. Artık ped veya cüzdan çantanızı her açtığınızda aradığınız şeyi bulmak için eşyalarınızı durmadan karıştırmanıza gerek yok.

Günlük Yaşamın Her Anında

FAMILY çanta içi hijyenik ped cüzdanı hem günlük yaşantınızda hem de seyahatlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz çok fazla yer kaplamayan, kullanışlı özellikte çantalardır. Ebatları itibariyle yalnızca 13 x 13 cm boyutlarındadır ancak gelişmiş kullanışlılık sunar.

Her Türden Eşyaya Uygun

  • FAMILY çantamızın içerisindeki gözler sayesinde ped, bozuk para, pasaport, anahtar, USB disk, power bank, CD, günlük kozmetik ürünler ve benzeri kişisel eşyalar rahatlıkla taşınabilmektedir.
  • Kompakt ebatlarının yanı sıra çanta içi hijyenik ped cüzdanı ve düzenleyici çanta aynı zamanda yıkanabilirdir.

Kalite

Çantamız yıkanabilir olmasının yanında kaliteli malzemeden üretilmiştir. Fermuarı son derece dayanıklıdır. Tasarımı itibariyle çantayı kullanırken pedinizin görünmesinden endişe etmenize gerek yoktur. Ürünümüz renk seçenekleri yönünden Gri ve Mor opsiyonlarıyla gelir.

Ürün videosunu buradan seyredebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“FAMILY Çanta İçi Hijyenik Ped Cüzdanı Düzenleyici Çanta” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Hemen Arayın