FAMILY Çanta İçi Hijyenik Ped Cüzdanı Düzenleyici Çanta

36.90

Temizle
Stok kodu: SSS00061 Kategoriler: Etiketler: , , , ,

FAMILY Çanta İçi Hijyenik Ped Cüzdan ve Düzenleyici Çanta

FAMILY çanta içi hijyenik ped cüzdan ve düzenleyici çanta geniş kullanışlılık sunan ve günlük yaşantınızda ve seyahatlerinizde her daim yanınızda bulundurabileceğiniz çok az yer kaplayan pratik ve aynı zamanda uygun fiyatlı bir üründür. Hijyenik ped cüzdan aynı zamanda düzenleyici görevi görür. Bu nedenle ped, bozuk para, pasaport, anahtar, USB disk, power bank, CD, günlük kozmetik ürünler ve benzeri kişisel eşyaları bir arada saklamayı sağlar.

Az Yer Kaplar

FAMILY çanta içi hijyenik ped cüzdan ve düzenleyici çanta sadece 13 x 13 cm ebadında olması yönüyle çok az yer kaplar ve aynı zamanda sağlam bir iç yapıya ve yıkanabilirlik özelliğine sahiptir.

Kaliteli Malzeme

Kaliteli fermuarı ile çantanızı her açtığınızda fermuarınızın arızalanabileceği ihtimalinden endişe etmeniz gerekmez. Kompakt yapısının yanında geniş iç hacim sunması her boy hijyenik pedi rahatlıkla saklamanızı sağlar. Artık çantanızın içini her seferinde uzunca aramaktan kurtulursunuz.

Eşyalarınız Görünmez

FAMILY çanta içi hijyenik ped cüzdan düzenleyici çanta eşyalarınızı organize etmenizi sağlar ve çantanızı her açtığınızda pedinizin görünmesi endişesinden kurtulmanıza izin verir. Çantamız desen seçenekleri itibariyle Kaktüs – Limon seçenekleri ile gelir.

Ürünün tanıtım videosunu buradan seyredebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“FAMILY Çanta İçi Hijyenik Ped Cüzdanı Düzenleyici Çanta” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Hemen Arayın