FAMILY Çanta İçi Mini Kozmetik Makyaj Ped Maske Çantası

(1 müşteri incelemesi)

49.90

Çanta İçi Mini Kozmetik Makyaj Çantası

FAMILY çanta içi mini kozmetik makyaj çantası aynı zamanda ped ve maske çantası olarak da işlev gören oldukça kullanışlı bir ürünümüzdür. Günlük çantalarınızın içinde saklanabilecek kadar kompakt ancak bir o kadar eşya gözüne sahip ve işlevseldir.

Çok Gözlü Yapısı

FAMILY çanta içi mini kozmetik makyaj çantası içerisinde hemen her eşyanızı güvenle ve kolayca saklayabilirsiniz. Bir kozmetik çantası olarak mini gözlere sahiptir ve bu gözlere ruj, far, hijyenik tampon, günlük pedler, küçük makyaj fırçaları, seyahat aynası, şarj aleti, kulaklık veya ilaçlar yerleştirebilir. Çantamız siyah zemin üzerine limon desen baskılıdır.

Dağınıklığa Son

 • Günlük hayatınızın her anında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzemelerinizi kolaylıkla bulmanızı sağlayan FAMILY çanta içi mini kozmetik makyaj çantası ile geleneksel çantanızdaki dağınık havadan nihayet kurtulabilirsiniz.
 • Dayanıklı fermuarı kolayca açılır ve kapanır.
 • Çanta içi mini çantanın ölçüsü 9 x 9 x 5 cm’dir.

Toz ve Su Geçirmez

Günlük yaşama uygun stiliyle tatillerinizi ya da günlük kısa seyahetlerinizi FAMILY mini kozmetik çantayla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sevdikleriniz için de ideal hediye seçeneğidir. Toz ve su geçirmez özelliklere sahip yüksek kaliteli silinebilir naylon kumaşa sahiptir. Cepli tasarımı kozmetiklerin daha iyi organize edilmesini sağlar.

Diğer çeşitlerimizi örmek için tıklayın.

FAMILY Çanta İçi Mini Kozmetik Makyaj Ped Maske Çantası için 1 inceleme

 1. Yeşim Özen

  Ürün çok kaliteli ayrıca paketlemesi güzel ve kargo çok hızlı.Teşekkürler Family Co

  • Family Co.

   Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. İyi günler de kullanmanız dileğiyle..

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Hemen Arayın