FAMILY Co. Elit Makyaj Kozmetik Çantası

69.00

Temizle

FAMILY Co. Elit Makyaj Kozmetik Çantası

Belki de pandemi nedeniyle şu anda planladığınız tatillerinizi veya iş gezilerinizi yapamıyor olabilirsiniz ancak çok istediğiniz o kros gezisine çıkmak veya hafta sonunu kendi yazlık evinizde geçirmek için can atıyorsanız seyahatinizi daha kolay hale getirecek fonksiyonel makyaj çantaları her zaman kullanışlı olabilir.

Kendinizi Ödüllendirin

Seyahat planınız ne olursa olsun güzellik ürünlerinizi organize bir şekilde bir arada tutacak en iyi seyahat makyaj çantalarını kullanarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Family’nin Elit Makyaj Kozmetik Çantası, tüm makyaj ürünlerinizi bir arada taşımanızı sağlayan profesyonel kalitede, çok cepli ve çift fermuarlı bir iç tasarıma sahiptir.

Su Geçirmez Yapı

  • Family Co. Elit Makyaj Kozmetik Çantası son derece şık görünümünün yanında aynı zamanda kullanışlılık da sunar.
  • Zira bu makyaj çantası diğer çantalarımız gibi su geçirmez bir yapıya sahiptir.
  • Üstten çekilen fermuarı ve geniş saklama alanı ile her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz dayanıklı bir üründür.

Geniş Saklama Alanı

Elit Makyaj Kozmetik Çantası’nın geniş saklama alanı krem, losyon, kaş kalemi, ruj, banyo, traş malzemeleri, hijyenik ped, şarj aletleri ve benzerler boyutta tüm diğer ürünleri saklamaya yetecek derin bir alana sahiptir. Gerek günlük yaşamda ve gerekse seyahatlerinizde devamlı olarak yanınızda taşıyabileceğiniz, çok yer kaplamayan ölçülere sahiptir: 20 x 13 x 7 cm.

Şimdi Satın Alın

Makyaj kozmetik çantalarımız gerek bütçeyi aşmayan fiyat etiketleri gerekse üst düzey performans ve tasarım yönleriyle hem kendiniz hem de sevdikleriniz için Yılbaşı, Doğum Günü, Anneler Günü ve benzeri etkinliklerde sunabileceğiniz güzel bir hediyedir. Seyahat, tatil, iş gezisi, spor salonu, kamp, ​​banyo düzenleme ve açık hava etkinlikleri için idealdir. Sadece basit bir fermuarlı çanta değil, aynı zamanda işlevsel bir makyaj çantası, kozmetik çantası, seyahat organizatör çantasıdır.

Diğer makyaj kozmetik çantası çeşitlerimizi görmek için şimdi buraya tıklayın

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“FAMILY Co. Elit Makyaj Kozmetik Çantası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taksit Tablosu

Hemen Arayın